Rimšēvičs: lai samazinātu nodokļus, jāatrod alternatīvi finanšu līdzekļi

Apollo
0 komentāru

Lai Latvija varētu samazināt nodokļus, valdībai jāatrod alternatīvi finanšu līdzekļi, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Rimšēvičs: lai samazinātu nodokļus, jāatrod alternatīvi finanšu līdzekļi

Foto: Apollo, R.Oliņš

«Ja tiek atkal mainīti nodokļi, valdībai ir jāatrod alternatīvi finanšu līdzekļi. Ja tas tiek atrasts, tad noteikti varētu arī nodokļus samazināt,» viņš teica.

Rimšēvičs pieļāva, ka Latvijai vēl vairāk būs jāsamazina budžeta izdevumi. «Iespējams, jā, un apjoms būs aplēšams pēc prognožu saskaņošanas,» klāstīja centrālās bankas vadītājs.

Viņš atzina, ka nodrošināt fiskālo stabilitāti, budžetā paredzot, ka, iespējams, ekonomika varētu turpināt lejupslīdi, ir viens no pašlaik svarīgākajiem uzdevumiem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvija pērnā gada beigās grozīja 2009.gada budžetu, to samazinot, un vienlaikus palielināja pievienotās vērtības un akcīzes nodokļus un samazināja iedzīvotāju ienākuma nodokli. Līdz marta beigām paredzēts sagatavot vēl vienus grozījumus šā gada budžetā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv