Rimšēvičs: latviešiem patīk sazvērestības

Apollo
0 komentāru

Jautāts, vai Latvijas Banka (LB) plāno vērsties Drošības policijā saistībā ar viltoto Starptautiskā valūtas fonda vēstuli, kurā tiek runāts par «mini devalvāciju» Latvijā, LB prezidents Ilmārs Rimšēvičs LTV raidījumā «100.pants» atbildēja noliedzoši.

Rimšēvičs: latviešiem patīk sazvērestības

Foto: Lita Krone/LETA

Viņš arī nevēlējās plašāk komentēt viltoto vēstuli. Rimšēvičs tāpat piebilda, ka «latviešiem patīk sazvērestības».

«Latvieši izrok bedri un stāsta par meteorītu (..) apsveic svētkos, aicinot balsot par konkrētu [politisko] partiju,» teica Rimšēvičs un piebilda, ka noteikti arī viltotās vēstules autori skatās raidījumu un smejas, ka par viltoto vēstuli tajā tiek runāts.

Rimšēvičam neesot arī informācijas par to, kurš varētu būt rakstījis viltoto vēstuli.

Minētajā dokumenta kopijā vai viltojumā ir teikts, ka SVF ir apmierināts ar Latvijas līdzšinējo darbību, ieviešot vienošanās nosacījumus, taču tiek uzsvērts, ka sociālo tēriņu jautājumā nav redzams progress. Proti, ņemot vērā tuvojošās Saeimas vēlēšanas, tiek apšaubītas valdības iespējas veikt nepieciešamās reformas sociālajā jomā, par kurām jau ir panākta vienošanās, tāpēc esot nepieciešams raudzīties «mini-devalvācijas» virzienā, paplašinot lata piesaistes koridoru pret eiro, kas ļautu paātrināt Latvijas izeju no krīzes, rakstīja aģentūra LETA.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv