Rinkēvičs apmeklēs Krieviju

Apollo
22 komentāri

No 19.novembra līdz 21 novembrim ārlietu ministrs Edagars Rinkēvičs (RP) uzturēsies vizītē Maskavā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā.

Rinkēvičs apmeklēs Krieviju

Foto: Evija Trifanova/LETA

Vizītes laikā Rinkēvičam ir plānota tikšanās ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu, kā arī notiks Latvijas-Krievijas ekonomiskās, zinātniski tehniskās, humanitārās un kultūras sadarbības starpvaldību komisijas sēde. Starpvaldību komisiju no Latvijas puses vada ārlietu ministrs, bet no Krievijas puses - satiksmes ministrs Maksims Sokolovs. Rinkēvičam paredzēta tikšanās arī ar Latvijas-Krievijas Lietišķās sadarbības padomi un intervijas Krievijas masu informācijas līdzekļiem.

Tikšanās laikā ar Lavrovu ir plānots apspriest divpusējās sadarbības aktualitātes, kā arī Eiropas Savienības (ES)-Krievijas sadarbības un drošības politikas aspektus. Starpvaldību komisijas sēdes laikā tiks parakstītas divas starpvaldību vienošanās «Par Latvijas-Krievijas valsts robežšķērsošanas vietām» un «Par sadarbību civilās aviācijas gaisa kuģu meklēšanas un glābšanas jomā».

Tāpat ir plānots apstiprināt divpusējās Modernizācijas partnerības deklarācijas rīcības programmu. Starpvaldību komisijas sēdē tiks apspriests viss divpusējās praktiskās sadarbības spektrs. Latvijas puse īpašu uzmanību pievērsīs jautājumiem, kas saistīti ar robežas šķērsošanas punktu kapacitāšu tālāku uzlabošanu, pierobežas infrastruktūras attīstību, kā arī sadarbības perspektīvām transporta un tranzīta jomā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv