Rinkēvičs publiski paziņo, ka ir gejs Papildināts

Apollo
322 komentāri

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Vienotība) ceturtdienas vakarā mikroblogošanas vietnē «Twitter» publiski paziņojis par savu homoseksuālo orientāciju.

Rinkēvičs publiski paziņo, ka ir gejs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ministrs tāpat paziņojis, ka cīnīsies par to, lai Latvijas valstī tiktu radīts tiesisks regulējums visu veidu partnerattiecībām.

«Mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visu veida partnerattiecībām, cīnīšos par to, zinu, ka tūliņ būs megahistērja, bet #Proudtobegay,» raksta ministrs.

Nedaudz vēlāk ministrs savā «Twitter» kontā pievienoja ierakstu angļu valodā «Ar lepnumu paziņoju, ka esmu gejs. Veiksmi jums visiem».

Rinkēviču par drosmīgo soli tūlīt steidzās apsveikt daudzi «Twitter» lietotāji.

Savu cieņu drosmīgajam ministra solim, «iznākot no skapja», paudis gan Rīgas mērs Nils Ušakovs, gan žurnāliste Baiba Strautmane, gan dzejniece Liāna Langa, gan mūziķis Kārlis Būmeisters un citi.

Ministra padomniece komunikācijas jautājumos Una Ahuna-Ozola aģentūrai BNS norādīja, ka šobrīd ieraksts Rinkēviča «Twitter» kontā netiks komentēts.

Latvijas Televīzijai Rinkēvičs apstiprināja, ka tvitera konts nav uzlauzts un tajā rakstītais ir patiess. Plašākus komentārus, kāpēc tieši tagad viņš nāk klajā ar šādu paziņojumu, ministrs pagaidām nesniedz.

Rinkēvičs ir pirmais politiķis Latvijas vēsturē, kurš publiski atzinis, ka ir netradicionāli seksuāli orientēts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv