Rinkēvičs tiksies ar Lavrovu

Apollo
21 komentārs

5.jūnijā un 6.jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) piedalīsies Baltijas jūras valstu padomes (BJVP) dalībvalstu ārlietu ministru sanāksmē Kaļiņingradā, kur ministram paredzēta arī divpusēja tikšanās ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

Rinkēvičs tiksies ar Lavrovu

Foto: Reuters/Scanpix

Rinkēviča tikšanās laikā ar Lavrovu tiks apspriestas divpusējo attiecību aktualitātes un starpvalstu sadarbības attīstības perspektīvas, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas Informācijas un sabiedrisko attiecību departamentā.

Sanāksme notiek Krievijas BJVP prezidentūrā, kas noslēgsies 30.jūnijā.

Ārlietu ministri diskutēs par BJVP lomu reģionā un sadarbību ar citiem Baltijas jūras reģionālajiem formātiem un stratēģijām. Sanāksmē tiks pieņemta BJVP ministru deklarācija par Krievijas prezidentūras un BJVP darba un ekspertu grupu aktivitātēm, kā arī organizācijas uzdevumiem nākamajam pārskata periodam.

BJVP ir reģionāla organizācija, kurā ietilpst trīs Baltijas valstis, piecas Ziemeļvalstis, kā arī Vācija, Polija, Krievija un Eiropas Komisija. Pagājušajā gadā BJVP atzīmēja savas pastāvēšanas 20.gadadienu.

Šī gada 1.jūlijā prezidentūru BJVP sāks Somija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv