Risina jautājumu par Havaju salās bojāgājušā pārvešanu uz Latviju

Apollo
0 komentāru

Patlaban Havaju salās nobrauktā tūrista no Latvijas tuvinieki sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju, kā arī Latvijas vēstniecību ASV un Latvijas Ārlietu ministrijas (ĀM) Konsulāro departamentu kārto nepieciešamās formalitātes, lai risinātu jautājumu par bojāgājušā mirstīgo atlieku pārvešanu uz Latviju.

ĀM Preses centra nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Latvijas vēstniecība Vašingtonā informāciju par notikušo saņēma piektdien, 20. februārī, un tajā pašā dienā informācija tika nosūtīta Latvijas Valsts policijai radinieku informēšanai, kas arī tika izdarīts.

Laikraksts «The Maui News» vēstīja, ka satiksmes negadījumā Havaju salās gājis bojā tūrists no Latvijas. 43 gadus vecais vīrietis notriekts agrā piektdienas rītā neapgaismotā vietā uz autoceļa Maui salas pilsētā Kuau. Negadījuma brīdī reģionā lija lietus, kas pasliktināja redzamību. Upuris gājis pa ceļa malu.

Gājēja notriecējs no notikuma vietas aizbraucis. Tuvumā esošo māju iedzīvotāji dzirdēja sadursmes troksni un redzēja aizbraucošo automašīnu, pēc tam izsauca policiju.

Aizdomās par gājēja notriekšanu piektdien aizturēts 24 gadus vecs vīrietis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv