Rīt ēdīs Baltijā lielāko lazanju

Apollo
1 komentārs

Trešdien, 5.jūnijā plkst. 13.00 pazīstamais kulinārijas meistars, restorāna Vairāk Saules īpašnieks Endijs Bērziņš kopā ar draugiem, prominentiem pavāriem Māri Jansonu un Lauri Aleksejevu t/c Spice apmeklētājiem pagatavos un pasniegs Baltijā lielāko lazanju. Ar itāļu tradicionālā ēdiena baudīšanu Spicē atklās trīs dienu festivālu, kas sniegs ieskatu Itālijas kultūrā un tradīcijās.

Rīt ēdīs Baltijā lielāko lazanju

Foto: Publicitātes foto

Trīs atraktīvie pavāri, rosoties improvizētā virtuvē tirdzniecības centra Spice 1.stāvā pie informācijas centra, stāstīs lazanjas tapšanas aizkulises, komentēs darba gaitu, un īpašu viesu un Spices apmeklētāju klātbūtnē pasniegs kārtaino ēdienu. Lai pārliecinātos, ka šī ir iespaidīgākā lazanja trīs valstu vēsturē, cienasts tiks publiski izmērīts un izdalīts Spice apmeklētājiem par velti.

Milzu lazanja ir restorāna Vairāk Saules dāvana t/k Spice, atklājot Itālijas tradīcijām veltīto festivālu, kurā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Apenīnu pussalas iedzīvotāju raksturīgākajiem mūsdienu paradumiem, ēdieniem un dzērieniem, klausīties dienvidnieku balsis, iemācīties pamatfrāzes itāļu valodā un ar lielām atlaidēm iegādāties Itālijā ražotas preces. Vairāk informācijas par Šopinga festivālu: www.spice.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv