RNP vēl nesāks masveidīgu apkures atslēgšanu

Apollo
11 komentāri

Lai pārtrauktu centralizēto siltuma piegādi, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai ar balsu vairākumu jāpieņem lēmums par apkures sezonas izbeigšanu un tas jāiesniedz SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) Klientu apkalpošanas centrā.

RNP vēl nesāks masveidīgu apkures atslēgšanu

Foto: Lita Krone/LETA

Kā informē RNP, ņemot vērā šā gada pavasara mainīgos laika apstākļus, kā arī tuvāko nedēļu laika prognozi, vēl netiks uzsākta masveidīga apkures atslēgšana dzīvojamajām mājām.

Apkures atslēgšanu plānots uzsākt brīdī, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra vairākas dienas pēc kārtas sasniegs vismaz +8 grādus.

Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums uzskatāms par spēkā esošu, ja «par» lēmuma pieņemšanu nobalsojusi vairāk nekā puse (50 % + 1) dzīvokļu īpašumu pārstāvju.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Uzņēmums vēsturiski veidojies, apvienojot 15 patstāvīgas pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4300 ēkas, kurās apsaimniekošanas pakalpojumus saņem gandrīz 180 tūkstoši klientu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv