Robens nevarēs spēlēt pusotru mēnesi

3 komentāri

Viens no Vācijas bundeslīgas un pērnās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētāju Minhenes «Bayern» līderiem Arjēns Robens traumas dēļ nevarēs spēlēt aptuveni pusotru mēnesi.

Nīderlandiešu pussargs trešdien notikušajā Vācijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē pret «Augsburg» komandu, kurā «Bayern» tika pie panākuma viesos ar 2:0, traumēja kājas ceļgala saites. Robens spēles ceturtajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet jau 16.minūtē tika nomainīts.

Pussargs traumu guva pēc sadursmes ar pretinieku komandas vārtsargu.

«Protams, esmu ļoti apbēdināts. Biju labā formā un ar nepacietību gaidīju katru nākamo maču,» paudis 29 gadus vecais Robens. «Atgriezīšos komandā spēlēm gatavs un palīdzēšu cīnīties par šīs sezonas mērķu izpildi.»

Līdz ar to Robens izlaidīs arī no 11. līdz 21.decembrim Marokā paredzēto FIFA Klubu Pasaules kausa turnīru.

Bundeslīgas čempionātā 22.decembrī iestāsies ziemas pārtraukums, tāpēc pussargs laukumā varēs atgriezties vien janvāra beigās.

Robens Minhenes klubā spēlē kopš 2009.gada. Šajā laikā viņš divas reizes uzvarējis bundeslīgas čempionātā, divreiz triumfējis Vācijas kausa izcīņas sacensībās, kā arī virs galvas pacēlis UEFA Čempionu līgas trofeju.

Bundeslīgas kopvērtējumā «Bayern» ar 38 punktiem 14 spēlēs ieņem pirmo vietu. Tāpat komanda jau nodrošinājusi vietu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā.