Roberta Ķīļa lekcija par izglītību un nodarbinātību nākotnē

Apollo
0 komentāru

Otrdien, 16.februārī, plkst.18.00 Vidzemes Augstskolas (ViA) Konferenču zālē, Cēsu ielā 4, notiks publiskā lekcija "Izglītība un nodarbinātība Latvijā tuvākajos gados. Prognozes", kuru vadīs Valsts Prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas priekšsēdētājs Dr.phil. Roberts Ķīlis. Lekciju apmeklēt aicināts ikviens interesents, portālu «Apollo» informēja Zane Leimane, Vidzemes Augstskolas Komunikācijas daļas vadītāja.

R.Ķīlis stāstīs un atbildēs uz jautājumiem par Latvijas demogrāfiskajiem izaicinājumiem, nodarbinātības pieprasījumu un ekonomikas spēju absorbēt bezdarbu tuvāko 5 gadu laikā, jauniem uzstādījumiem izglītības un nākotnes darba tirgus jomā. Runa būs arī par vispārējās un augstākās izglītības finansējuma principu maiņu.

Lekcijas orientējošais ilgums - pusotra stunda. Lekciju cikls ir bezmaksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Publiskās lekcijas ViA rīko, lai Vidzemes reģiona iedzīvotājiem būtu iespējams saņemt analītisku un uzticamu informāciju par valstī un sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv