Roberts Lejasmeijers un Candy ieraksta kopīgu dziesmu

Apollo
0 komentāru

Pazīstamais latviešu deju mūzikas «restaurators» un remiksētājs Roberts Lejasmeijers, kurš līdz šim vairāk bija pievērsies agrāk pazīstamu latviešu dziesmu pārlikumiem un no jauna par hitiem padarījis Jumpravas «Ziemeļmeitu», Noras Bumbieres «Es gribu dejot bugi», kā arī grupu «Vaidava» un «Otra Puse» dziesmas, šogad nolēmis pievērsties jaunradei.

Roberts Lejasmeijers un Candy ieraksta kopīgu dziesmu

Publicitātes foto.

Šonedēļ radiostacijās nonāks dziesma «Rīts ir tālu vēl», kas ierakstīta sadarbībā ar dziedātāju Lieni Bronušu, kura pazīstama ar skatuves vārdu Candy un kura paralēli Latvijai šobrīd veiksmīgi veido karjeru arī Vācijā.

Roberts Lejasmeijers par sadarbību ar Candy: «Vēl pavisam neilgi pirms dziesmas ieraksta, es Candy personīgi nepazinu, bet zināju to, ka viņai ir patīkams un spēcīgs balss tembrs. Tas mani vedināja uz domu, ka viņas vokāls labi izklausītos arī deju mūzikas žanrā, kādā arī bija ieplānota mana dziesma. Ieraksta laikā mēs ļoti ātri sapratāmies un viņa lieliski visu paveica. Candy ierakstā realizēja arī vairākas savas idejas. Esmu ļoti gandarīts par paveikto.« 

Stāstot par to, kāpēc nolēmis pats kaut ko jaunu radīt Roberts Lejasmeijers, kura albums «Restaurācija» tika nominēts 2008.gada «Mūzikas Ierakstu Gada Balvai» nominācijā «Labākais deju mūzikas albums» skaidro: «Visas tās dziesmas, kurām saklausīju idejas jaunam skanējumam es biju jau «restaurējis» un man vairs negribējās turpināt turpināšanas pēc. Šajā jomā man jaunu ideju vairs nebija. Bet kaut ko darīt gribējās. Strādājot ar vecajām dziesmām nedaudz jāpakļaujas tai ritmikai, harmonijai, aranžējumam un dziesmas struktūrai, kāda tā ir oriģinālajā versijā, taču radot kaut ko pavisam jaunu ir pavisam cita rīcības brīvība un tieši to man šobrīd gribējās izmantot.»

Dziesmas radio versiju un pagarināto versiju iespējams lejupielādēt portālā «Doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv