Robežsargi aptur mēģinājumu ievest 600 litrus kontrabandas degvielas Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pēc diviem brīdinājuma šāvieniem aizturēts Latvijas pilsonis, kurš nepakļāvās robežsargiem un mēģināja bēgt no notikuma vietas, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone. 1983. gadā dzimušais vīrietis personu grupā mēģināja ievest Latvijā dīzeļdegvielu ar vilcienu no Krievijas, apejot muitas kontroli.

Šā gada 27. oktobra pievakarē Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikopters novēroja, kā notikuma vietā no braucoša vilciena tiek izmestas dīzeļdegvielas tvertnes, savukārt neilgi pēc tam Latvijas valsts piederīgais ar automašīnu «Opel Monterey» ieradās, lai izmestās dīzeļdegvielas tvertnes savāktu.

Pēc divu Valsts robežsardzes amatpersonu desantēšanās notikuma vietā pārkāpējs, pagrūžot robežsargu, mēģināja bēgt. Tikai pēc diviem brīdinājuma šāvieniem pārkāpēju izdevās aizturēt.

Robežsargi izņēma desmit 60 litru tilpuma tvertnes ar dīzeļdegvielu — kopumā 600 litru. Personas un izņemtā prece nodota Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa amatpersonām.

Robežsargi arī iepriekš gan uz robežas, gan pierobežā konstatējuši vairākus dīzeļdegvielas kontrabandas gadījumus un kopumā kopš šā gada sākuma jau izņēmuši 1410 litrus nelikumīgi pārvietotās degvielas. 

«Panorāmas» sižets:

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv