Robijs Viljamss: jaunais svinga albums būs mana pensija Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

Britu dziedātājs Robijs Viljamss cer, ka viņa jaunais svinga albums «Swing Both Ways» būs tikpat veiksmīgs kā pirmais un nodrošinās viņam pensiju.

2001.gada svinga mūzikas albums «Swing When You're Winning» ieguvis astoņkārtēju platīna statusu. 39 gadus vecais Viljamss neslēpj, ka nogaidījis ar līdzīga albuma izdošanu, lai tas viņam kalpotu kā drošības spilvens pēc mūziķa karjeras beigām. «Es vienmēr esmu gribējies ierakstīt vēl vienu svinga albumu, jo tā būs mana pensija. Man kādreiz šķita, ka darīšu to lielākā vecumā, un tas pienāca ātrāk, nekā gribētos,» viņš teica.

«Swing Both Ways» iznāks 18.novembrī, tikai gadu pēc mūziķa iepriekšējā soloalbuma. Turklāt 2010.gadā viņš apvienojās ar pārējiem grupas «Take That» dalībniekiem un izdeva albumu «Progress». Viljamss norādīja, ka svinga mūzikas ierakstīšana ļauj viņam dažādot savu mūziku un ieintriģēt fanus. «Arī man tas šķiet interesanti,» viņš skaidro. «Cilvēki mani pazīst jau 20 gadus. Taču es viņus nogarlaikotu, ja vienu pēc otra izdotu līdzīgus albumus. Es nevaru izlaist vēl vienu popa albumu, jo tikko to jau izdarīju. Paldies Dievam, man ir neliels blakus projekts - svings.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv