«Rock’n’Riga» 21. augustā sāksies «Garāžas dueļu» otrā sezona

Apollo
0 komentāru

Pēc balsojuma «R’n’R» mājaslapā www.rocknriga.lv otrajai sezonai kvalificējušās šādas grupas: «Mango», «Freelancers», «Karma», «Radioalice», «4 Stroke Engine», «Monkeyrocks», «New Buzz», «Deep Silence», «Deserving Case», «The Factor», «Animal Stampede», «Acid Rain», «Second File», «Rock The Nation», «Magura», «Zoltan», informē Gustavs Terzens.

«Rock’n’Riga» 21. augustā sāksies «Garāžas dueļu» otrā sezona

Publicitātes foto

21. augusta vakarā notiks regulārā čempionāta pretinieku izloze. Tas nozīmē, ka klātienē tiksies visu grupu pārstāvji. Pēc izlozes savu sniegumu klātesošajiem veltīs pagājušās sezonas uzvarētāji — «Rebel Yell». Sākums plkst. 21.00.

Kopā balsojumam pieteikušās bija 26 grupas, no tām tikai 16 nosauktās turpinās cīņu par galveno balvu — «R’n’R» veikto uzkrājumu sezonas laikā (pirmās sezonas galvenā balva bija 1136 lati). Par grupām kopumā tika nodotas 8842 balsis, kas ir vērā ņemams apjoms, zinot, ka no vienas IP adreses drīkstēja balsot tikai vienu reizi. Balsojuma līderi bija grupa «Mango» ar 765 balsīm. Cerēsim, ka tikpat ražīga fanu aktivitāte būs arī dueļu laikā.

Sestdien, 22. augustā, uzstāsies leģendārā un savu mūzikas stilu kopš neseniem laikiem pamainījusī grupa «Apēdājs». Koncerta sākums plkst. 23.00.

«R’n’R» atgādina: ieeja uz visiem pasākumiem ir par brīvu.

P. S. «Rock’n’Riga» «Garāžas dueļu» otrās sezonas nolikums:

«R’N’R» «Garāžas duelis» ir savstarpēja sacensība starp divām rokmūziku spēlējošām un cienošām grupām, kuras spēj uz savu veikumu raudzīties paškritiski un priekšplānā izvirza mūzikas kvalitatīvo ideju.

Duelis notiek minimums divos raundos, bet maksimums trijos, ja iepriekšējos divos noskaidrots neizšķirts.

Duelī katra grupa sagatavo trīs kaverversijas, kuras izvēlas «R’N’R» saimnieku kolēģija, neaizraujoties ar pārlieku marginālām vai izteikti specifiskas gaumes dziesmām. «AC/DC», «Deep Purple», «Def Leppard», «Skid Row», «Metallica» utt. Grupas šīs dziesmas sagatavo pēc saviem ieskatiem. Dziesmu «nospiešana» viens pret vienu nav obligāta, radoša pieeja allaž tiek turēta cieņā. Grupām dziesmu saraksts tiek iesniegts vienlaikus, lai sagatavošanas laiks būtu vienāds.

Grupu sniegumu vērtē klātesošā publika, ar ovācijām izrādot piekrišanu vienam vai otram kolektīvam. Uzvaras gadījumā grupa izcīna tiesības tajā vakarā spēlēt savu koncertprogrammu uz «R’N’R» skatuves un turpināt tālāko cīņu ceturtdaļfinālā.

«Garāžas dueļu» sezona sākas ar regulāro čempionātu, kurā piedalās 16 kolektīvi. Pēc tam astoņas turpina cīņu ceturtdaļfinālā, pēc tam četras pusfinālā un galu galā divas superfinālā. Uzvarētājs balvā saņem naudas summu, ko «R’N’R» uzkrājuši līdz superfināla dienai (to ieskaitot), rēķinot konkrētu apgrozījuma daļu no piektdienās iztirgotā speciālā dzēriena daudzuma. Pirmās sezonas naudas balvas summa bija 1136 lati.

«Garāžas dueļa» superfināla uzvarētājs iegūst ekskluzīvas tiesības uzstāties «Rock’n’Riga» pasākumos, kā, piemēram, motosavienības «DURKA Racing» vasaras sacensību posmos uz mobilās skatuves un citos līdzīgos pasākumos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv