Rokenrola slavas zālē uzņem grupas «Nirvana» un «Kiss»

Apollo
9 komentāri

Rokenrola slavas zālē nākamgad tiks uzņemtas grupas «Nirvana», «Kiss», «Hall & Oates», kā arī dziedātāji Pīters Geibriels, Kets Stīvenss un Linda Ronštāte. Balvu par mūža ieguldījumu saņems Braiens Epšteins, kurš bija leģendārās grupas «The Beatles» menedžeris no 1962.gada līdz savai nāvei 1967.gadā.

Rokenrola slavas zālē uzņem grupas «Nirvana» un «Kiss»

Foto: Erprofe, CC BY-NC 2.0

Ar tādu pašu balvu tiks godināts rokeru «The Rolling Stones» menedžeris Endrū Logs Oldems, kurš grupu «padarīja par pasaules zvaigznēm un tik labi izveidoja viņu slikto puišu tēlu, ka tas kļuva gan par viņu firmas zīmi, gan arī nastu», sacīja slavas zāles pārstāvis.

Rokenrola slavas zālē 2014.gadā tiks uzņemta arī grupa «The E Street Band», ko amerikāņu dziedātājs Brūss Springstīns nodibināja 1973.gadā. Ar tās palīdzību «Springstīns iekaroja leģendāru reputāciju kā viens no dižākajiem koncertu mūziķiem rokenrola vēsturē». Pats Springstīns slavas zālē tika uzņemts 1999.gadā.

Rokenrola slavas zālē uzņem mūziķus, kuru pirmais ieraksts iznācis pirms vismaz 25 gadiem un kuri «parādījuši neapšaubāmu izcilību mūzikā». Dziedātāja Kurta Kobeina vadītā «Nirvana» pirmo singlu «Love Buzz» izdeva 1988.gadā. Šis ir pirmais gads, kad grupa var pretendēt uz uzņemšanu. «Man tas nav nekāds pārsteigums,» mūzikas žurnālam «Rolling Stone» sacīja Rokenrola slavas zāles prezidents Džoels Peresmens. Uzņemšanas ceremonija aprīlī norisināsies Bruklinā, Ņujorkā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv