Romāna «Greja piecdesmit nokrāsas» autore nākamos darbus rakstīs tikumīgākā stilā

Apollo
2 komentāri

Erotiskā romāna «Fifty Shades of Grey» («Greja piecdesmit nokrāsas») autore E.L.Džeimsa savus nākamos literāros darbus plāno rakstīt tikumīgākā stilā, vēsta laikraksts «Daily Mail».

Romāna «Greja piecdesmit nokrāsas» autore nākamos darbus rakstīs tikumīgākā stilā

Foto: Publicitātes foto

Par multimiljonāri īsā laikā kļuvusī rakstniece arī apsver nākamajiem darbiem izmantot kādu pseidonīmu, jo viņai ir grūtības tikt galā ar jauniegūto slavenības statusu.

«Dēli ar mani lepojas, taču viņi jūtas mazliet neērti, bet arī es jūtos neērti!» sacīja Džeimsa.

«Man ir ļoti daudz ideju nākamajai grāmatai. Bet tā būs krietni pieklājīgāka, un es, visdrīzāk, rakstīšu ar citu vārdu,» stāstīja rakstniece.

48 gadus vecā britu rakstniece pagājušā gada vasarā dažu mēnešu laikā nopelnīja aptuveni 9,8 miljonus dolāru, viņas debijai rakstniecībā kļūstot par globālu sensāciju.

Ierakstu studijas «Universal Pictures» un «Focus Features» par pieciem miljoniem dolāru iegādājušās tiesības ekranizēt triloģiju.

Par «māmiņu porno» dēvētais erotiskais romāns «Fifty Shades of Grey» pagājušā gada nogalē kļuva par visu laiku visvairāk pirktāko grāmatu Lielbritānijā, apsteidzot pat ceļu satiksmes noteikumu brošūras.

Kaut arī kritiķi savos izteikumos par erotisko triloģiju nav bijuši pārāk maigi, grāmatas visā pasaulē pārdotas jau vairāk nekā 65 miljonos eksemplāru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv