Romāns pusaudžiem – «Monstru skola»

Apollo
5 komentāri

Izdevniecība «White Book» mācību gada nogalē laidusi klajā populārās «Monster High» sērijas pirmo grāmatu «Monstru skola», kuras autore ir kanādiete Lizija Harisone (Lisi Harrison). Tajā paveras neierasts skats uz skolēnu ikdienu, attiecībām un draudzības veidošanos.

Romāns pusaudžiem – «Monstru skola»

Foto: Publicitātes foto

No dīvainām lellēm līdz brīnišķīgām grāmatām – «Monster High» uzplaukums sākās 2010. gadā, kad kompānija «Mattel» radīja modes lelles, kuru dizaina pamatā bija šausmu un zinātniskās fantastikas literatūras klasika. Ņemot vērā milzīgo interesi visā pasaulē, tika radītas ne tikai lelles, bet arī dažādi aksesuāri, galda un video spēles, veidoti televīzijas šovi un filmas, kā arī izdoti žurnāli. Tagad šis kulta zīmols mudina jauniešus un pusaudžus lasīt arī grāmatas, izdzīvot un radīt katram pašam savu fantāzijas pasauli.

Mistiska un spocīga atmosfēra, spraigi notikumi, sižeta pārsteigumi un atjautīgs humors. Frenkija Šteina, Klaudīna Volfa, Dī Džejs, Melodija un citi tēli atklāj pasauli, kurā mīt drosme un bailes, pašpārliecība un pirmās mīlestības ieskaņas, ticība un atriebības kāre. Nebaidies būt atšķirīgs!

Grāmatu iespējams iegādāties izdevniecības «White Book» interneta veikalā «whitebook.lv/interneta-veikals» un grāmatnīcās visā Latvijā. No angļu valodas tulkojusi Anna Galviņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv