Romantiski: Pirms filmas izrāda reklāmas rullīti, kas patiesībā ir bildinājums

Apollo
8 komentāri

Kāda sieviete vārdā Adriana Nīla (Adrianna Neil) neilgi pirms savas 26. dzimšanas dienas domāja, ka kopā ar draugu vienkārši dodas noskatīties «Beauty and the Beast» («Skaistule un briesmonis») filmu, taču viņas mīļotā patiesie nodomi bija nedaudz citādāki.

Romantiski: Pirms filmas izrāda reklāmas rullīti, kas patiesībā ir bildinājums

Foto: Ekrānuzņēmums

Adrianas mīļotais vīrietis Raiens Langstons (Ryan Langston) bija izplānojis bildinājumu, kurš sākumā izskatījās kā vienkāršs reklāmas rullītis pirms gaidāmās filmas kinoteātrī. 

«Mums abiem ļoti patīk filmas vai jebkas, kas sagādā emocionālu pieredzi, un es vēlējos bildināt veidā, kuru viņa atcerēsies mūžam,» Langstons pastāstīja medijam «The Huffington Post». «Es vēlējos, lai tas viņai būtu kaut kas īpašs.»

Raiens strādā par grafisko animatoru vienā no Vankūveras kinoteātriem, tāpēc viņš pats izveidoja reklāmas rullīti, kurā tika izstāstīts viņa un Adrianas mīlas stāsts. Ar kolēģu atbalstu tas tika izrādīts pirms «Beauty and the Beast» filmas.

«Personāls bija lielisks un palīdzēja man ar to tik galā,» viņš sacīja. «Viņi tās pašas dienas laikā vairākas reizes to izmēģināja uz lielā ekrāna, lai viss noritētu gludi.»

Adriana, skatoties video, sākotnēji domāja, ka tas ir parasts reklāmas rullītis, taču vēlāk saskatīja likumsakarības un šķiet, ka saprata par gaidāmo bildinājumu. Protams, sieviete savam topošajam vīram sacīja jāvārdu.

Noskaties!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv