Romedāls dāņiem atnes pirmo uzvaru, Kamerūnai - mājupceļu

Pasaules kausa finālturnīrā sestdien pirmo uzvaru izcīnīja Dānijas futbolisti, kas uzvarēja Kamerūnas izlasi, kura pasaules kausa finālturnīrā piedalās sesto reizi.

E apakšgrupas spēlē Dānijas valstsvienība bija pārāka ar 2:1.

Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 1:1. Pirmie vārtus guva Kamerūnas futbolisti. Mača 10. minūtē Dānijas futbolisti kļūdījās savā laukuma pusē un kamerūnietis Ačille Emana bumbu adresēja Semjuelam Eto'o, kurš pārspēja Tomasu Sērensenu - 1:0.

Izlīdzinājumu 33. minūtē panāca Niklass Bendtners. Deniss Romedāls no labās malas piespēlēja soda laukumā, bet Bendtners bija pirmais, kurš kritienā aizsniedzās līdz bumbai.

Mača turpinājumā abām izlasēm bija daudz izdevību gūt vārtus un vienu no tām realizēja Romedāls. 61. minūtē Amsterdamas «Ajax» uzbrucējs no soda laukuma labās malas ar kreiso kāju raidīja bumbu tālajā vārtu apakšējā stūrī. Pēc gūtajiem vārtiem Kamerūna vēl vairāk akcentu lika uz uzbrukumu un vairākkārt apdraudēja Sorensena vārtus, taču dāņiem izdevās savus vārtus noturēt neskartus.

Kopumā Kamerūnas futbolisti izdarīja 23 sitienus, kamēr Dānija atbildēja ar 13. Savukārt vārtu rāmī Kamerūna raidīja astoņus, bet dāņi - sešus sitienus.

E apakšgrupā pēc divām spēļu kārtām līderi ar 6 punktiem ir Nīderlandes futbolisti. 2. vietā ar 3 punktiem atrodas japāņi, trešie ar trīs punktiem ir dāņi, bet 4. vietā bez punktiem Kamerūnas izlase, kurai vairs nav izredzes iekļūt 1/8 finālā.