Rosi Vācijā atgriežas ar 4. vietu

Pasaules motošosejas čempionāta astotajā posmā - Vācijas «Grand Prix" - izcīņā prestižajā «MotoGP» klasē svētdien uzvaru izcīnīja spānis Danijs Pedrosa no «Repsol Honda» komandas.

Pedrosa, kurš startēja no trešās vietas, finišā par 3,355 sekundēm apsteidza kvalifikācijas sacensībās uzvarējušo, pašreizējo kopvērtējuma līderi spāni Horhi Lorenso, kurš pārstāv «Fiat Yamaha» vienību.

Kā ziņots, Lorenso ir uzvarējis piecos no astoņiem šīs sezonas posmiem.

Savukārt trešajā vietā ierindojās 2007. gada pasaules čempions austrālietis Keisijs Stouners («Ducati»), kurš uzvarētājam zaudēja 5,257 sekundes.

Tikmēr Lorenso komandas biedrs un deviņkārtējais pasaules čempions motošosejā Valentīno Rosi pēc kājas lūzuma sadziedēšanas un četru posmu izlaišanas sacīkstēs izcīnīja ceturto vietu.

Kā ziņots, jūnijā treniņbraucienos pirms Itālijas «Grand Prix» viņš piedzīvoja smagu kritienu, salaužot kāju. Sākotnēji izskanēja informācija, ka Rosi nevarēs startēt pat sešus mēnešus un viņam šī sezona jau beigusies, tomēr itālietis salīdzinoši ātri jau atgriezies sacensībās.

Vēl Vācijas «Grand Prix» izcīņas pirmajā sešiniekā iekļuva arī «Honda HRC» komandas sportists Andrea Dovicioso no Itālijas un cits itālietis Marko Simončelli, kurš pārstāv «San Carlo Honda Gresini» vienību.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem vadību ar 185 punktiem saglabāja Lorenso, bet viņam ar 138 punktiem seko Pedrosa. Trešo vietu ar 102 punktiem saglabāja Dovicioso, bet Rosi ar 74 punktiem šobrīd atrodas sestajā pozīcijā.