Roulends: Iepriekšējā sezona Rīgā bija viena no labākajām manā karjerā

Apollo
4 komentāri

Aizvadītā sezona Latvijas čempionvienības «VEF Rīga» sastāvā amerikāņu aizsargam Ērlam Roulendam bija viena no labākajām karjerā, kluba mājaslapā citēts pats spēlētājs.

Ērls Roulends

Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā zināms, Roulends šobrīd pārstāv Turcijas komandu Bandirmas «Banvit», turklāt šovakar «rīdzinieki» ar šo vienību aizvadīs izšķirošo cīņu par iekļūšanu Eiropas kausa nākamajā posmā.

«Ir patīkami atgriezties, jo Rīgā piedzīvoju vairākas labas atmiņas un sastapu daudzus labus cilvēkus,» sacīja Roulends. «Ir dīvaini ierasties šeit pretinieku komandas sastāvā, dzīvot viesnīcā un «Arēnā Rīga» doties uz viesu ģērbtuvi, taču kopumā, šeit atgriežoties, ir laba sajūta.»

«Iepriekšējā sezona bija labs gads gan mums kā komandai, gan arī man individuāli. Tā bija viena no labākajām sezonām, kādu vien esmu aizvadījis. Bijām laba komanda - uzvarējām vairākas patiešām spēcīgas komandas, tāpēc palikušas labākās atmiņas,» izteicās amerikānis.

Roulends atzina, ka sezonas gaitā arvien vairāk cilvēku sāka «rīdziniekus» respektēt.

«Sezonas sākumā par mums vienkārši zināja, ka tāds «VEF Rīga» pastāv, bet, sākot no sezonas vidus, no mums jau baidījās. Tas ir respekts. Kad esi to ieguvis, zini, ka darbs tiek darīts pareizi,» pauda Roulends, kurš izteica cerību, ka šī vakara mačā uzvarēt izdosies «Banvit», kas nodrošinās tai turpmāku dalību Eiropas kausā. 

Cīņa «Arēnā Rīga» sāksies plkst. 19.30. To tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7. kanālā. Lai kvalificētos otrajam posmam, rīdziniekiem nepieciešams tikt pie panākuma ar vismaz 20 punktu pārsvaru.

«VEF Rīga» padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups intervijā Latvijas Televīzijai jau paguvis izteikties, ka komandā būs pārmaiņas, ja netiks sasniegts vēlamais rezultāts. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv