Rozentāle dosies vizītē uz Ķīnu

Apollo
0 komentāru

Veselības ministre Baiba Rozentāle (TP) pēc Ķīnas veselības ministra oficiāla ielūguma nākamnedēļ darba vizītē viesosies Ķīnā, informē Veselības ministrija.

Rozentāle dosies vizītē uz Ķīnu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viesojoties Ķīnā, veselības ministre tiksies ar Ķīnas veselības ministru, apmeklēs vairākas ārstniecības iestādes, medicīnas koledžas, kā arī tiksies ar Šanhajas pašvaldības augstām amatpersonām.

Tāpat vizītes laikā plānots pārrunāt jautājumus saistībā ar Latvijā ražoto medikamentu eksporta veicināšanu

Rozentāle uzsver, ka šī vizīte būs nozīmīga, lai varētu sākties abu valstu reāla praktiskā sadarbība veselības aprūpes nozarē, kā to paredz 2007.gadā parakstītais sadarbības līgums.

«Augstākā medicīniskā izglītība, kuru iegūst studenti Latvijā, ir Eiropas līmeņa izglītība un tā tiek augstu vērtēta visā pasaulē. Savās zināšanās un pieredzē esam atvērti, tādēļ kā vienu no galvenajiem sadarbības veidiem redzu Ķīnas medicīnas studentu apmācību Latvijā un Ķīnas ārstu stažēšanos medicīnas nozarēs, kurās mums ir lieliski sasniegumi, piemēram, kardioloģijā,» saka Rozentāle.

Oficiālās delegācijas sastāvā, ko vadīs veselības ministre, būs Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Juris Bundulis, Zāļu valsts aģentūras vadītāja Inguna Adoviča, kā arī a/s «Grindeks» amatpersonas un vadošie speciālisti.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv