Rozentāle pieprasīs paskaidrojumu par Daugavpils ātrās palīdzības auto

Apollo
0 komentāru

Veselības ministre Baiba Rozentāle (TP) pieprasīs paskaidrojumus no Daugavpils Neatliekamās medicīniskās palīdzības stacijas par plānoto pirkumu — vieglo automašīnu, ko premjerministrs raksturojis kā atbilstošu «Valsts prezidenta līmenim», pirmdien vēsta «Diena».

Baiba Rozentāle

Foto: AFI

Ministre iepriekš nav bijusi informēta par šādu pirkumu, tāpēc pirmdien no Daugavpils mediķiem prasīs paskaidrojumus.

Daugavpils Neatliekamā medicīniskās palīdzības stacija valsts vienotajā Neatliekamās palīdzības dienestā vēl nav iekļauta, līdz ar to neesot nekāda pamata bažām, ka automašīnas iegādei būtu piešķirti valsts budžeta līdzekļi, uzsvērusi Rozentāle. Veselības ministrija pašvaldības iestādes iepirkumus nevarot ietekmēt. Viņa gan šādu iepirkumu vērtēja kritiski un norādīja, ka «valstij pašlaik jāskaita katrs santīms».

Jau vēstīts, ka premjers Valdis Dombrovskis (JL) piektdienas vakarā paziņoja: veselības ministrei nekavējoties būs jāsniedz paskaidrojumi saistībā ar izsludināto konkursu.

Pagājušajā nedēļā izsludinātajā cenu aptaujā norādīts, ka vieglajai automašīnai jābūt perlamutra virsbūves krāsojumam, ādas sēdekļu un stūres apdarei, īpašām spuldzēm un lukturiem, stāvvietā novietošanās sensoriem un apsildāmiem sēdekļiem. Auto tirgotāji lēš, ka šādām prasībām atbilst automašīna, kuras vērtība ir, sākot no 25 000 latu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv