Rozentāle: priekš 2006. gada līmeņa medicīnai vajadzētu vēl 100 miljonus

Apollo
0 komentāru

Veselības aprūpes jomai vēl vajadzētu papildus 100 miljonus latu, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu 2006. gada līmenī, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants» teica veselības ministre Baiba Rozentāle (TP).

Baiba Rozentāle

Baiba Rozentāle

Foto: Lita Krone/LETA

Rozentāle arī izvairījās no atbildes uz jautājumu, vai viņa joprojām prasa veselības aprūpes jomai papildus 45 miljonus latu. Ministre gan uzsvēra, ka medicīnai vajag papildus finansējumu, kā arī pauda gandarījumu, ka ar premjeru Valdi Dombrovski (JL) šajā jautājumā panākta saprašanās.

Tāpat viņa pauda pārliecību, ka valdības vadītājs ir sapratis, ka veselības jomai nepieciešams papildus finansējums.

Tuvāko nedēļu laikā Rozentāle meklēs risinājumu, kā varētu nodrošināt papildus finansējumu veselības aprūpei, jo esot apdraudēta akūtās palīdzības sniegšana. «Situācija ir ļoti nopietna,» uzsvēra ministre.

Viņa arī norādīja, ka iespējas sameklēt papildus naudu nozares iekšienē esot tikai «simboliskas». «Ja mums ir viens kukulītis baltmaizes, tad ir vienalga, kā jūs to griežat – piecās vai desmit daļās – kukulītis ir tikai viens. (..) Runāt par 45 miljoniem nozares iekšienē nevar,» teica Rozentāle.

Viņa arī izteica pārliecību, ka arī turpmāk cilvēki saņems medicīnisko palīdzību, kad tā būs nepieciešama.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv