Rožu dienas Salaspilī Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

17. un 18. jūlijā Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī notiks tradicionālās Rožu dienas. Kā sestdien, tā svētdien Botānisko dārzu bez maksas varēs apmeklēt visi, kam «rožains» vārds vai uzvārds - Rozes, Rozālijas, Rozīši, Rožkalni, Rozenbergi, Vilkabūkas, Vilkatrīcekļi un citi.
Sestdien, 17. jūlijā, no pulksten 9:00 notiks stādu gadatirgus, kurā būs iespēja iegādāties rožu stādus.

Attēlu galerija

Pulksten 10:30 Dendrofloras nodaļas pētniece Dagnija Šmite vadīs ekskursiju savvaļas rožu kolekcijā.  No pulksten 12:00 Lakstaugu floras nodaļas asistente, rožu audzēšanas lietpratēja Ilma Nereta vadīs pastaigu pa rozāriju un atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Vakarā, no pulksten 20:00 līdz 22:00 pētniece Daina Roze aicina uz dārzu mīļotāju tikšanos «Rožu dārza stāsti». Rožu ielokā, pie tases mežrozīšu tējas ikviens varēs dalīties stāstos par savu, vecāku, vecvecāku u.c. dārziem, tajos audzētiem augiem un piedzīvotajiem notikumiem. Veidosim kopīgu stāstu par vienu no mums svarīgākām identitātes zīmēm – savu dārzu! Pasākuma īpašais viesis – stāstnieks, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta vadošais pētnieks dr.phil. Guntis Pakalns.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv