RS autostāvvietās un e-talonu automātos plāno ieviest elektronisko norēķinu sistēmu

Apollo
0 komentāru

Pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma «Rīgas satiksme» stāvvietās un e-talonu automātos plāno ieviest elektronisko norēķinu sistēmu, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja «Rīgas satiksmes» valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

RS autostāvvietās un e-talonu automātos plāno ieviest elektronisko norēķinu sistēmu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Piektdien no rīta intervijā Latvijas Radio viņš sacīja, ka šādu sistēmu uzņēmums cer ieviest gada laikā.

Kā norādīja Bemhens, uzņēmumam lielus zaudējumus nodarot neatbilstošu monētu mešana stāvvietu un e-talonu automātos. Daži vainīgie esot nofilmēti, un policija tos varētu noķert, tomēr kopumā tādējādi problēma netiktu atrisināta.

«Diezgan paliels tas zaudējums ir gada griezumā. Tāpēc mēģināsim izslēgt skaidrās naudas norēķinus,» sacīja «Rīgas satiksmes» vadītājs.

«Ja mēs runājam tehniski, tas ir pilnīgi reāli - piesaistīt šai lietai elektroniskus norēķinus. Ja runājam, cik tas varētu būt ilgi laika ziņā, tad visas programmas saskaņošana, papildu programmas izstrādāšana - nu, kaut kur gads,» norādīja Bemhens.

Bemhens atzina, ka elektroniskās norēķinu sistēmas ieviešana kaut ko arī maksās ieviešanas periodā, bet ieguvums būs lielāks un ieguldījumi ilgākā laikā atmaksāšoties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv