RSU/«Merks» basketbolistes pārtrauc uzvaru sēriju Baltijas līgā

2 komentāri

Divu uzvaru sēriju Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) turnīrā piektdien pārtrauca Latvijas klubs RSU/«Merks», kas savā laukumā ar rezultātu 71:76 (10:25, 23:22, 19:12, 19:17) piekāpās Ukrainas komandas Kijevas «Tim-Scuf».

Vēl noslēdzošās ceturtdaļas vidū mājinieces atradās iedzinējās ar 13 punktu deficītu, bet 47 sekundes pirms fināla svilpes panāca septiņu punktu atstatumu. Paveikt brīnumu laukuma saimniecēm atlikušajā laikā gan neizdevās.

Laura Audere RSU/«Merks» komandas labā guva 26 punktus, 13 punktus guva Kate Aizsila, bet ar 12 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Daina Lazdeniece.

Ar divām uzvarām sešās spēlēs RSU/«Merks» kopvērtējumā ieņem priekšpēdējo, piekto, vietu.

RSU/«Merks» komanda Baltijas līgā atgriezusies pēc vairāku gadu pārtraukuma. Tā ir vienīgā Latvijas vienība, kas šosezon piedalās šajās sacensībās. Zīmīgi, ka tieši RSU/«Merks» priekšgājēja RTU/«Klondaika» ir vienīgā no Latvijas komandām, kas līdz šim spējusi uzvarēt Baltijas līgā, paveicot to 1998.gadā.

Šosezon BSBL sacenšas desmit klubi no sešām valstīm. Sākotnēji sešas komandas izspēlēs divu apļu turnīru, bet četras labākās pirmā posma komandas iekļūs otrajā posmā, kurā tām pievienosies vēl četras vienības - Ievas Krastiņas pārstāvētā Lietuvas čempionvienība Viļņas «Kibirkštis-Tiche-IKI», kā arī trīs Baltkrievijas komandas.