RTU aicina uzņēmumus pieteikties Karjeras dienās

Apollo
0 komentāru

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 2009. gada 16. janvārim aicina uzņēmumus pieteikt dalību RTU Karjeras dienās, kas divas dienas – 18. un 19. martā – notiks RTU centrālajā ēkā Rīgā, Kaļķu ielā 1 (e-pasta adrese pieteikumiem: karjera@rtu.lv).

RTU Karjeras dienu mērķis ir informēt inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentus par attiecīgo nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem un satuvināt studentus ar potenciālajiem prakses vietu un darba devējiem.

Studentiem RTU Karjeras dienas palīdz saprast, kāds ir konkrētās nozares darba tirgus: kādas iespējas, strādājot nozarē, ir apgūt modernās tehnoloģijas, piedalīties zinātniskajā pētniecībā un ieviest inovācijas ikdienā.

Savukārt uzņēmējiem RTU Karjeras dienas ir vieta, kur popularizēt savu uzņēmumu, tā ražojumus vai pakalpojumus, tehnoloģiskās vai pētniecības iespējas, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem, veikt to atlasi, tādejādi papildinot kvalificēto uzņēmuma darbinieku skaitu un palīdzot studentiem uzsākt profesionālo karjeru.

RTU Karjeras dienu laikā piedāvā uzņēmumiem iekārtot speciālus stendus RTU Lielajā aulā, kā arī iespēju sniegt prezentācijas, tematiskās lekcijas un prezentācijas atsevišķās telpās.

Šogad RTU Karjeras dienas notiks jau sesto gadu pēc kārtas.

Informācija par RTU fakultātēm, specialitātēm un studentiem atrodama RTU mājaslapā www.rtu.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv