RTU/«Inspecta» florbolisti finālsērijā izcīna trešo uzvaru

Latvijas vīriešu florbola čempionāta - «Hipolīzings» virslīgas - finālsērijas ceturtajā spēlē svētdien trešo uzvaru izcīnīja RTU/«Inspecta» komanda, kas Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā (OSC) ar rezultātu 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) pieveica pagājušās sezonas čempionvienību Cēsu «Lekrings».

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām RTU/«Inspecta» komanda nostiprinājās vadībā ar rezultātu 3-1.

Šajā mačā pēc pirmās trešdaļas RTU/«Inspecta» atradās vadībā ar rezultātu 3:1, tomēr otrajā trešdaļā spēles gaita bija izlīdzinājusies un pēc nospēlētām 40 minūtēm tablo rādīja neizšķirtu rezultātu 4:4.

Trešās trešdaļas sākumā sekmīgāk nospēlēja RTU/«Inspecta», kas 25 sekunžu laikā guva divus vārtus pēc kārtas un atjaunoja vadību ar 6:4. Turpinājumā «Lekrings» vienus vārtus vēl atguva, tomēr pacīnīties par uzvaru Cēsu vienībai nepietika laika.

Šajā spēlē trīs vārtus uzvarētājiem guva Ainārs Juškēvičs, bet pa reizei precīzi bija arī Atis Blinds, Kristians Lisovskis un Andrejs Cvetkovs.

Savukārt «Lekrings» labā divus vārtus guva Ivo Preiss, bet pa vienam precīzam sitienam izpildīja Andris Malkavs, Artis Malkavs un Mārtiņš Druvkalns.

Finālsērijas pirmajā spēlē RTU/«Inspecta» florbolisti uzvarēja ar rezultātu 7:6, bet pēc tam svinēja panākumu pēcspēles metienos ar 5:4. Savukārt trešajā mačā sestdien «Lekrings» triumfēja ar 6:3.

Abu komandu piektā spēle tiks aizvadīta 17.aprīlī Valmierā, kur pēc tam notiks arī sestais un septītais mačs, ja tādi būs nepieciešami.