Rubenim 11. vieta, zelts un sudrabs vāciešiem

Vankūveras olimpiskajās spēlēs kamaniņu braukšanas sacensībās Mārtiņš Rubenis izcīnīja 11. vietu, bet dubultuzvaru svinēja Vācijas kamaniņu sportisti.

Mārtiņš Rubenis

Zelta godalgu izcīnīja vācietis Fēlikss Lohs, no kura par 0,679 sekundēm atpalika vēl viens Vācijas kamaniņu sportists Davids Mellers, bet 1,290 sekundes Loham zaudēja itālietis Armīns Cegelers. Jāpiebilst, ka krievu kamaniņu braucējs Alberts Demčenko no Cegelera četru braucienu summā atpalika tikai par 0,030 sekundēm.

2006. gada Turīnas olimpisko spēļu bronzas godalgas ieguvējs Rubenis no uzvarētāja atpalika par 2,583 sekundēm, saglabājot 11. vietu, kas bija arī pēc pirmās dienas pirmajiem diviem braucieniem, bet līdz desmitajai vietai Rubenim pietrūka 0,401 sekunde.

Inārs Kivlenieks, kuram šīs bija pirmās olimpiskās spēles ieņēma 18. vietu, no Loha atpaliekot par 3,119 sekundēm. Bet Guntis Rēķis, kuram šīs bija pēdējās starptautiskās sacensības karjerā, ieguva 26. vietu, uzvarētājam zaudējot 4,362 sekundes.

Naktī uz otrdienu sāksies kamaniņu braukšanas sacensības sievietēm, bet naktī uz ceturtdienu uz starta dosies divnieku ekipāžas.