Rubenis, Kivlenieks, Rēķis un Orlova kvalificējas Pasaules kausa izcīņas posmam

Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā astotā posma Nāciju kausa sacensībās vīriešu konkurencē ceturtdien piekto vietu izcīnīja Latvijas sportists Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks palika desmitajā vietā, Guntis Rēķis ierindojās 16. pozīcijā, bet dāmu sacensībās Anna Orlova ieguva septīto vietu.

Anna Orlova.

Ar sasniegtajiem rezultātiem bija pietiekami, lai Latvijas sportisti kvalificētos Pasaules kausa posma pamatsacensībām.

Rubenis trasi veica 46,018 sekundēs, Nāciju kausa uzvarētājam kanādietim Džefam Kristijam zaudējot 0,259 sekundes. Kivlenieks no uzvarētāja atpalika par 0,451 sekundi, savukārt Rēķis zaudēja 0,714 sekundes.

Savukārt Orlova trasi veica 48,636 sekundēs, par 0,291 sekundi atpaliekot no polietes Evelīnas Stašuļonekas.

Automātiski posma pamatsacensībām jau kvalificējies Latvijas divnieks Andris un Juris Šici, kā arī Maija Tīruma.

Pasaules kausa izcīņas gaitā piektdien notiks sieviešu sacensības, bet sestdien sacentīsies vīrieši un divnieki.