Rubiku cietumā no depresijas glābušas Raimonda Paula dziesmas

Apollo
0 komentāru

Pārvarēt grūto laiku aiz cietuma restēm Eiropas Parlamenta deputātu Alfrēdu Rubiku savulaik glābušas komponista Raimonda Paula dziesmas. Turklāt tajā laikā deputāts sajutis, ka viņā «dominē latviskais moments».

«Zināt, kas mani glāba un valdzināja tos sešarpus gadus, kad biju cietumā? Raimonda Paula dziesmas. Faktiski Raimonds Pauls mani izglāba — no depresijas, no drūmām domām. Bija pa radio tāds raidījums, kurā sveica dzimšanas dienu gaviļniekus. Es vienmēr uztraucos: ka tik mani kaut kur neizsauc, kad tas skan! Toreiz sajutu, ka manī dominē latviskais moments. Un Paula dziesmās tas ir tik stipri jūtams! Pauls mūsu ģimenē vispār ir lielā vērtē: mans dēls nosaukts viņa vārdā. Taču tas, ka sevī sajutu latvieti, vēl nenozīmē, ka mans latviskums dominēs pāri visām citām nācijām. Man nepatīk, ja cilvēki tā dara,» intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» stāsta Rubiks.

Deputāts tomēr uzsver, ka savus politiskos uzskatus nav mainījis. «Kas attiecas uz 9. maiju, man šie svētki vienmēr būs diena, kad beidzās karš, kas bija ļoti traģisks. Tā bija laime, ka tas beidzās. Attiecībā uz manu mērenību: savus politiskos uzskatus neesmu mainījis.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv