Rubļevskai 9. vieta modernās pieccīņas Pasaules kausa finālā

1 komentārs

Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska šovakar izcīnījusi devīto vietu Krievijā notiekošajā modernās pieccīņas Pasaules kausa finālā.

Jeļena Rubļevska

Summā Rubļevska tika pie 5220 punktiem. Paukošanā viņa sasniedza augsto piekto vietu, taču ne tik labi viņai veicās peldēšanā un jāšanā, kur Latvijas sportiste ierindojās attiecīgi 28. un 21. vietā, savukārt apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņa uzrādīja devīto labāko laiku.

Uzvaru sacensībās ar 5360 punktiem izcīnīja ukrainiete Viktorija Terešuka.

Sestdien Latviju pārstāvēs arī Deniss Čerkovskis, bet svētdien abi Latvijas atlēti startēs jauktajā stafetē.

Pasaules kausa finālā iekļuvušajiem sportistiem pretstatā sezonas posmiem nav kvalifikācijas sacensību.

Kā ziņots, iepriekš Čerkovskis martā izcīnīja otro vietu Brazīlijā notikušajā Pasaules kausa otrajā posmā. Toreiz Čerkovskis uz goda pjedestāla nokļuva tikai otro reizi karjerā - 2009. gadā viņš uzvarēja Budapeštas posmā.

Pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19. vietā.