Rubļevskai atkal neveicas zirga izlozē, PČ tikai 33. vieta

Pasaules čempionātā modernajā pieccīņā svētdien Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sieviešu finālsacensībās palika 33. vietā.

Jeļena Rubļevska

Pēc pirmās disciplīnas - paukošanas - Rubļevska ar 928 punktiem dalīja piekto vietu, bet peldēšanā Latvijas sportiste finišēja pēc divām minūtēm un 22,03 sekundēm, kas bija 24. rezultāts 36 dalībnieču konkurencē.

Kārtējo reizi neveiksmīga izloze Rubļevskai bija jāšanā un pēc šīs disciplīnas Latvijas sportiste no pirmā desmitnieka atkrita uz 33. vietu, kura tika saglabāta arī pēc apvienotās skriešanas un šaušanas disciplīnas.

Par pasaules čempioni ar 5840 punktiem kļuva ķīniete Cjaņa Čeņa, aiz kuras finišēja lietuviete Laura Asadauskaite un vāciete Lena Šoneborna.

Jau ziņots, ka sestdien vīriešu sacensību finālā 16. vietā ierindojās latvietis Sandris Šika.