Rudenī varētu vairs neizsniegt jaunās pases

Apollo
0 komentāru

Štatu samazināšanas dēļ varētu rasties lielas problēmas ar jauno pasu izsniegšanu, savukārt rudenī vispār varētu kavēties jauno pasu izsniegšana, jo vienkārši aptrūksies materiāls pasu izgatavošanai.

Rudenī varētu vairs neizsniegt jaunās pases

Foto: Lita Krone/LETA

To intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» atzina Pilsonības un migrācijas pārvaldes Dobeles rajona nodaļas vadītāja Antra Ternovska.

«Ļoti ērkšķainā ceļā droši vien varēs tikt pie jaunām pasēm,» viņa komentēja situāciju, kāda varētu būt pasu izsniegšanas jomā. Šāda situācija varētu rasties, ja Latvijā pasu nodaļu skaitu samazinās līdz piecām — tad visi Latvijas iedzīvotāji, kam būs vajadzīga jauna pase, to varēs saņemt tikai šajās piecās nodaļās.

«To pat ir grūti stādīties priekšā, kā tas izskatīsies. Visi pulcēsies dažās nodaļās, rindas būs milzīgas, kritīsies pakalpojumu kvalitāte,» prognozēja Ternovska.

Papildus šīm problēmām uz gada beigām varētu aptrūkties arī pasu grāmatiņas jaunu pasu izgatavošanai — tas varētu notikt jau augustā vai septembrī, un nav zināms, kad cilvēki varēs tikt pie jaunām pasēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv