Rudņevs cīnās neizšķirti pret Rakela «Zaglebie»

Polijas čempionāta jaunās sezonas otrās kārtas spēlē piektdien Latvijas uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā komanda Poznaņas «Lech» cīnījās neizšķirti ar Ļubinas «Zaglebie» klubu, kuru pārstāv cits Latvijas futbolists Deniss Rakels.

Mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1. Mača 49. minūtē pirmie vārtus guva Poznaņas futbolisti, kad precīzs bija Luiss Enrikess, bet 84. minūtē Simons Pavlovskis ar fantastisku tālsitienu rezultātu izlīdzināja.

Rudņevs laukumā pavadīja visas 90 minūtes un spēles izskaņā varēja savai komandai atnest uzvaru, kad ar galvu no soda laukuma vidus izdarīja sitienu, taču pretinieku vārtsargs bumbu atsita. Savukārt Rakels laukumā neizgāja.

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmās kārtas mačā Rudņevs izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem, palīdzot «Lech» klubam ar 5:0 uzvarēt līgas jaunpienācējus Lodzas LKS.