Rumāņu priesteri apsūdz par mūķenes slepkavību, sitot viņu krustā

Apollo
0 komentāru

Rumānijas Pareizticīgās baznīcas priesterim un četrām mūķenēm draud līdz 20 gadu cietumsods, ja viņi tiks atzīti par vainīgiem šizofrēniskas mūķenes nogalināšanā, kuru ļauno garu izdzīšanas rituāla laikā piesēja pie krusta.

23 gadus vecā Maričiča Irina Korniči nomira pagājušajā nedēļā, kad trīs dienas bija pavadījusi pie krusta bez pārtikas un ūdens Vaslujas pilsētas baznīcas pagrabā, kamēr priesteris aizlūdza par ļauno garu izdzīšanu.

«Mēs esam sākuši kriminālizmeklēšanu pret priesteri un četrām mūķenēm par brīvības atņemšanu, kurai sekoja upura nāve,» pavēstīja prokurors Ovidiu Berinde.

Berinde sacīja, ka priesterim Danielam Korogeanu un četrām mūķenēm, kuras palīdzēja veikt rituālu, var tikt piespriests 15–20 gadu cietumsods.

Rumānijas plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka upuris bija šizofrēniķe, kuras uzvedība pārējās mūķenes pārliecināja, ka viņu apsēdis nelabais.

Korogeanu noliedz nozieguma pastrādāšanu, sakot, ka Korniči nāve bija Dieva griba. «Es nevarēju izdzīt no viņas velnu ar tablešu palīdzību,» pavēstīja Korogeanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv