Rupeikam/Stupelim otrā vieta PK 1. posmā

Apollo
0 komentāru

Māris Rupeiks un Kaspars Stupelis šovakar Oldebrūkā (Nīderlandē) ierindojās otrajā vietā pasaules čempionāta pirmajā posmā, liecina rīkotāju informācija.

Māris Rupeiks

Foto: Evija Trifanova/LETA

Par sacensību uzvarētāju kļuva mājinieki Daniels Vilemsens un Gertijs Eginks, kuri uzvarēja abos braucienos. Rupeiks/Stupelis, kuri kopā brauc pirmo sezonu un Oldebrūkā startēja pēc iepriekšējā nedēļā piedzīvota kritiena un gūtām traumām, pirmajā braucienā bija ceturtie, bet otrajā - otrie, kas viņiem ļāva ieņemt otro pjedestāla pakāpienu arī posma kopvērtējumā.

Abos braucienos trešie un trešie summā bija beļģis Bens Andriēnsens un holandietis Kenijs van Gālens.

Otra Latviajs ekipāža brāļi Jānis un Lauris Daideri posmā ieņēma sesto vietu. Pirmajā braucienā viņi bija septītie, bet otrajā astotie. Pagājušā gada pasaules čempioni beļgis Joriss Hendrikss un Latvijas kantētājs Kaspars Liepiņš palika septītie, bet 23. vietu ieņēma krievs Jevgeņijs Ščerbiņins, kuram šosezon kantē bijušais Rupeika ekipāžas braucējs Haralds Kurpnieks.

2010. gada pasaules čempionātā motokrosā ekipāžām ar blakusvāģiem notiks 14 posmi, no kuriem nākošais 18. aprīlī risināsies Langrišas trasē Lielbritānijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv