Rupeiks/Kurpnieks izcīna trešo vietu Dānijas «Grand Prix»

Pasaules motokrosa čempionāta blakusvāģu klasē astotā posma - Dānijas «Grand Prix» izcīņas - sacensībās šodien trešo vietu izcīnīja Latvijas ekipāža Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks.

Rupeiks/Kurpnieks Dānijas posma pirmajā braucienā ierindojās trešajā vietā, bet otrajā - ceturtajā pozīcijā, kas summā deva trešo vietu.

Par uzvarētājiem kļuva Hendrikss Sederkvists/Tobiass Silvans. Tikmēr otra Latvijas ekipāža Jānis un Lauris Daideri šajā posmā ierindojās sestajā vietā, pirmajā braucienā izcīnot piekto vietu, bet otrajā finišējot astotajā pozīcijā.

Beļģijas pilots Joriss Hendrikss, kura kantētājs ir latvietis Kaspars Liepiņš, ieņēma otro vietu, bet cits Beļģijas motosportists Nikijs Pulinkss, kura kantētājs ir divkārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģu klasē Kaspars Stupelis no Latvijas, pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu, bet otrajā ierindojās tikai desmitajā vietā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā pēc astoņiem posmiem ar 272 punktiem izvirzījās Hendrikss/Liepiņš, bet viņiem ar 267 punktiem seko Jans Hendrikss ar Timu Smoininksu.

Uz ceturto vietu ar 253 punktiem pakāpās Daideri, Rupeiks/Kurpnieks ar 223 punktiem pakāpās uz sesto vietu. Pulinkss/Stupelis pēc astoņiem posmiem ir 12. vietā ar 120 izcīnītiem punktiem, bet igaunis Margo Sons, kura kantētājs ir zem Igaunijas karoga startējošais latvietis Elvijs Mucienieks ar 23 punktiem kopvērtējumā ieņem 24. vietu.