Rupeiks/Stupelis otrie Ķeguma kvalifikācijā

Apollo
0 komentāru

Latvijas ekipāža Māris Rupeiks/Kaspars Stupelis sestdien izcīnīja uzvaru Ķeguma trasē notiekošā pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem devītā posma - Latvijas «Grand Prix» - kvalifikācijas braucienā.

Rupeiks/Stupelis otrie Ķeguma kvalifikācijā

Foto: Lita Krone/LETA

B pusfināla braucienā pirmajā vietā finišēja Rupeiks/Stupelis, bet otro vietu izcīnīja vēl viena Latvijas ekipāža Jānis un Lauris Daideri. Savukārt ceturtajā vietā finišēja krievu pilots Jevgēņijs Ščerbiņins ar latviešu kantētāju Haraldu Kurpnieku.

Salīdzinoši sekmīgs Latvijas sportistu pārstāvētajām ekipāžām bija arī A pusfināla brauciens - beļģis Davī Mariss ar latvieti Elviju Mucenieku ieņēma desmito vietu, bet 12.pozīcijā ierindojās Mārtiņš un Kaspars Krievi, kas arī ļāva kvalificēties svētdien paredzētajiem finālbraucieniem.

Sākotnēji Krievi finišēja 13.pozīcijā, kas būtu licis piedalīties «pēdējās cerības» kvalifikācijas braucienā, tomēr vēlāk diskvalifikāciju saņēma Igaunijas ekipāža Kerts Variks/Erki Koivs, kas bija veikusi apdzīšanu dzelteno karogu zonā, tāpēc latvieši pakāpās par pozīciju uz augšu.

A pusfinālā uzvaru izcīnīja Nīderlandes sportista Etjēna Baka pilotētā ekipāža. Tikmēr astoņkārtējais pasaules čempions Daniels Vilemsens no Nīderlandes ar beļģi Svenu Verbrugi pusfināla brauciena sākumā piedzīvoja nelielu kritienu, kas lika atkrist uz pēdējo pozīciju. Līdz finišam Vilemsena ekipāža spēja pakāpties uz trešo vietu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv