«Ryanair» darbinieki ir vergi? Norvēģijas premjers asi reaģē

Apollo
72 komentāri

Norvēģijas premjerministrs Jenss Stoltenbergs asi reaģējis uz ziņām, ka zemo izmaksu aviokompānija «Ryanair» slikti izturas pret saviem darbiniekiem. Viņš paziņojis, ka «nekad vairs nelidos ar šīs aviokompānijas lidmašīnām».

«Ryanair» darbinieki ir vergi? Norvēģijas premjers asi reaģē

Foto: Reuters/Scanpix

Stoltenbergs atbalsta arodbiedrību un citu politiķu boikotu, reaģējot uz ziņām, ka «Ryanair» šefs Maikls O'Līrijs pret saviem darbiniekiem izturas kā pret vergiem.

Norvēģijas Civilās aviācijas organizācija, komentējot kādas «Ryanair» darbinieces līgumu, norādījusi, ka «tas ir verdzības līgums».

Kāda sieviete no Itālijas, kas par stjuarti strādā aviokompānijā un apkalpo reisus, kas lido uz un no Norvēģijas, sacījusi, ka «dzīvo vienā no dārgākajām valstīm pasaulē, taču saņem tādu pašu algu kā Dienvideiropas valstīs strādājošie. Un viņi man nemaksā par laiku, kad biju slima».

Lai noraidītu izplatītās ziņas, O'Līrijs bija pat devies uz Norvēģiju. Sarunā ar medijiem «Ryanair» šefs sacījis, ka ir apmelots.

O'Līrijs norādījis, ka abas sievietes, kas apsūdz kompāniju, pirms sešiem mēnešiem atlaistas no darba – viena par drošības instrukciju pārkāpšanu, bet otra – par neierašanos darbā neattaisnotu iemeslu dēļ pārbaudes laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv