Šā gada rekords — noticis 43 miljonu darījums

Apollo
0 komentāru

Jūlijā ASV noticis 2009. gada lielākais nekustamā īpašuma darījums. Kā liecina «The Wall Street Journal», tikusi pārdota savrupmāja (tās platība — 1988 kvadrātmetri) slavenajā kalnu kūrortā Aspenā (Kolorado štats).

Šā gada rekords — noticis 43 miljonu darījums

Foto: thinkpanama, licence

«The Wall Street Journal» apgalvo, ka kāda amerikāņu ģimene (tās vārds netiek nosaukts) samaksājusi par šo savrupmāju 43 miljonus ASV dolāru. (Cita starpā, objekts netika piedāvāts publiskajā reklāmā.) Par šādu naudu māju vienai ģimenei šogad ASV vēl neviens nebija iegādājies. 2006. gadā celtajā savrupmājā ir 10 guļamistabas, vīna pagrabs un mājas kinozāle. Bet mājai piegulošajā teritorijā (1,8 hektāru platībā) atrodas garāža četrām automašīnām, viesu māja un apsildāmais baseins.

Tikmēr kļuvis zināms, ka aptuveni šādu pašu rekorda cienīgu cenu par savu māju vēlas saņemt arī slavenā dziedātāja Šēra. Viņa atkal izlikusi pārdošanā savu savrupmāju Malibu. Pirms gada dziedātājas pieprasītā cena par šo māju bija 45 miljoni ASV dolāru, bet tagad dziedātāja ir gatava samierināties arī ar  41 miljona dolāru guvumu. Itāļu renesanses laika stilā celtajā savrupmājā ir deviņas guļamistabas, viesistaba, mājas kinozāle, sporta zāle, kabinets un ēdamistaba.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv