«Saatchi» galerijas īpašnieks atzīstas uzbrukumā sievai Attēlu galerija

Apollo
8 komentāri

«Saatchi» mākslas galerijas īpašnieks Čārlzs Sāči pēc skandalozu fotogrāfiju publicēšanas atzinies uzbrukumā savai sievai un saņēmis brīdinājumu no policijas.

«Saatchi» galerijas īpašnieks atzīstas uzbrukumā sievai 2 attēli Atvērt

Foto: Reuters/Scanpix

Kā jau ziņots, laikrakstā «Sunday People» svētdien publicētajās fotogrāfijās mākslas kolekcionārs redzams kāda Londonas restorāna terasē žņaudzam sievu Naidželu Losoni.

«Lai arī Naidžela neiesniedza nekādu sūdzību, es labprātīgi pieteicos Čeringkrosas policijas iecirknī un saņēmu brīdinājumu,» teica Sāči. «Pēc sarunas ar savu advokātu es nospriedu, ka tas ir labāk, nekā ļaut tam karāties virs mūsu galvām turpmākos mēnešus.»

Pirms tam viņš žurnālistiem klāstīja, ka paparaci fotogrāfijas iemūžināta vien «rotaļīga ķilda» par viņu ģimenē augošajiem bērniem.

Sāči un Losone apprecējās 2003.gadā. Viņi mitinās Londonā kopā ar abu bērniem no iepriekšējām attiecībām.

Lai ierosinātu lietu par uzbrukumu, Lielbritānijā upurim nav obligāti jāvēršas policijā, ja liecinieki var sniegt gana ticamus pierādījumus.

Losone savulaik vadījusi kulinārijas raidījumus televīzijā. Kā žurnāliste viņa strādājusi par laikraksta «The Sunday Times» literāro redaktori, kā arī darbojusies citās avīzēs un žurnālos.

Sāči bija viens no reklāmas aģentūras «Saatchi&Saatchi» dibinātājiem. Tagad viņam pieder viena no Londonas lielākajām privātajām mākslas galerijām. 90.gados viņš bija viens no galvenajiem patroniem mākslas kustībai «Young British Artists», kas atbalstīja tādus britu jaunos māksliniekus kā Demjenu Hērstu un Treisiju Eminu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv