Sabiedriskajā transportā siro kabatzagļi; policija aicina būt vērīgiem

Apollo
66 komentāri

Sestdien, 2. decembrī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, kuri specializējas pret īpašumu vērstu noziedzīgu nodarījumu novēršanā un apkarošanā, darba pienākumu pildīšanas laikā kļuva par aculieciniekiem kabatzādzībai. Kāda 1947. gadā dzimusi sieviete sabiedriskā transportā pieturā 13. janvāra ielā iekāpa 1. maršruta tramvajā, viņai sekoja vīrietis, kurš no somiņas izvilka maku.

Sabiedriskajā transportā siro kabatzagļi; policija aicina būt vērīgiem

PantherMedia/Scanpix

Cietusī notiekošo nemanīja, taču, par laimi, noziegumu bija ieraudzījuši policisti, kuri turpat notikuma vietā zagli aizturēja. Policisti atguva cietušās maku, kurā atradās apmēram 50 eiro.

Aizturētais 1981. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Rīgas Centra policijas iecirknī. Jāpiemin, ka viņš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par identiskām zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šodien, 4. decembrī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam vīrietim.

Policija atgādina iedzīvotājiem publiskās vietās, tostarp sabiedriskajā transportā un to pieturvietās, pastiprināti uzmanīt savas personīgās mantas. Tāpat uzsveram, ka vērtīgas lietas vēlams turēt iekškabatās, lai tās nekļūtu par vieglu guvumu zagļiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv