«Sabres» zaudējumu sērija turpinās Video

6 komentāri

Aizvadītajā naktī NHL regulārā čempionāta spēlē ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans.

«Sabres» zaudējumu sērija turpinās

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 1:3 atzina Detroitas «Red Wings» pārākumu, tādējādi piedzīvojot ceturto neveiksmei piecos mačos jaunā galvenā trenera Nolana vadībā.

Girgensons nospēlēja nepilnas 14 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un bloķēja divus pretinieku veiktos metienus, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača 8. minūtē Koudijs Hodžsons izvirzīja «Sabres» vadībā, taču cīņas turpinājumā Darens Helms, Juhans Franzens un Daniels Alfredsons nodrošināja «Red Wings» uzvaru.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 11 punktiem 25 mačos joprojām ieņem pēdējo vietu.