Sācies balsojums par «Rītdienas zvaigzni» sportā

Apollo
1 komentārs

No šodienas sākusies balsošana par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes dalībniekiem, kuri ir izvirzīti nominācijai «Rītdienas zvaigzne», aģentūru LETA informēja organizatori.

Sācies balsojums par «Rītdienas zvaigzni» sportā

Foto: F64/LOK

Jaunos sportistus-«rītdienas zvaigznes» sporta skolotāji un treneri nominēja no 20. maija līdz 27. maijam, bet no 31. maija līdz 10. jūnija, plkst. 12.00 ikvienam ir iespēja balsot par kādu no izvirzītajiem sportistiem. Balsošana notiek portāla «Draugiem.lv» Jaunatnes vasaras olimpiādes lapā «draugiem.lv/olimpiade».

Trīs balsojuma uzvarētāji iegūs tiesības Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes atklāšanas pasākumā Ventspilī nest olimpiādes karogu.

Lai veicinātu sportisko azartu jauniešu vidū, Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes rīkotāji ir sarūpējuši īpašas pārsteiguma balvas aktīvākajiem balsotājiem. Balvu ieguvēji tiks noskaidroti īpašā izlozē.

Kā ziņots, Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde no 13. līdz 15. jūnijam risināsies Ventspilī, un tajā piedalīsies aptuveni 3000 sportistu.

LJVO notiek reizi divos gados, tās laikā labākie jaunie sportisti sacenšas pašvaldību komandu sastāvos 26 olimpiskajos sporta veidos, cīnoties par ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi.

1992. gadā Latvijā notika pirmās Latvijas skolu olimpiskās dienas vasaras sporta veidos. Ventspilī no 2000. gada līdz šim ir notikušas piecas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv