Šadurskis: tiks meklēts cits KNAB šefa amata kandidāts

Apollo
0 komentāru

Partijas «Pilsoniskā savienība» Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis ir gandrīz pārliecināts, ka jaunā valdība meklēs citu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata kandidātu. Premjera Ivara Godmaņa atbalstītais kandidāts Normunds Vilnītis, visticamāk, parlamentā atbalstu negūs.

Kārlis Šadurskis

Kārlis Šadurskis

Foto: AFI

Šadurskis LNT raidījumā «900 sekundes» atklāja, ka iespējamais jaunais premjers Valdis Dombrovskis meklēs profesionāli ar labu reputāciju. «Tas, protams, ir viņa lēmums, taču esmu gandrīz par to pārliecināts,» sacīja Šadurskis.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets atbalstīja uzņēmēja Vilnīša kandidatūru KNAB priekšnieka amatā. Lai Vilnītis sāktu pildīt KNAB šefa pienākumus, viņa kandidatūra vēl jāatbalsta Saeimai.

Vilnītis iepriekš strādājis Latvijas Policijas akadēmijas Civiltiesību zinātņu katedrā un Juridiskajā koledžā par lektoru. Viņš bijis Iekšlietu ministrijas Narkotiku apkarošanas biroja priekšnieka vietnieks, Iekšlietu ministrijas Personu aizsardzības dienesta nodaļas priekšnieks, Iekšlietu ministrijas Organizētās noziedzības apkarošanas biroja sevišķi svarīgu lietu inspektors un galvenais inspektors.

Vilnītis ieguvis Latvijas Policijas akadēmijā tiesību zinātņu maģistra akadēmisko grādu civiltiesību apakšnozarē, patlaban viņš studē M. Lomonosova Maskavas Valsts universitātes aspirantūrā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv