Saeimā ielīgo Jāņus Attēlu galerija

Apollo
31 komentārs

Saeimā šodien pavasara sesijas noslēguma sēdes pārtraukumā, tuvojoties vasaras saulgriežu svētkiem, deputāti ielīgoja Jāņus.

Pirms parlamenta sēdes pārtraukuma Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) norādīja, ka viena no skaistākajām deputātu tradīcijām ir sveikt šajos svētkos savus kolēģus Jāņus.

Kopumā parlamentā ir 12 deputāti ar šādu vārdu - Jānis Ādamsons (SC), Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK), Jānis Dūklavs (ZZS), Jānis Junkurs, Jānis Klaužs (ZZS), Jānis Lāčplēsis (V), Jānis Ozoliņš (RP), Jānis Reirs (V), Jānis Tutins (SC), Jānis Upenieks, Jānis Urbanovičs (SC) un Jānis Vucāns (ZZS).

Šiem parlamentāriešiem tika pasniegti Jāņu vainagi, kurus viņi uzlika galvā, un tad deputāti devās ielīgot svētkus Saeimas Sarkanajā zālē, kur bija sagatavoti muzikālie priekšnesumi un klāts galds ar uzkodām un dzērieniem.

Āboltiņa, uzrunājot deputātus, novēlēja izbaudīt svētkus ar ģimenēm un radiniekiem, kā arī smelties spēkus, jo parlamentāriešiem priekšā ir smags darbs.

Kā aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā, ielīgošanas pasākums izmaksājis 180 latu, un izmaksas sedza deputāti un parlamenta darbinieki.

Nevienas Līgas starp parlamenta deputātēm nav.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv