Saeima noraida ministriju skaita samazināšanu pēc vēlēšanām

Apollo
0 komentāru

Saeima ceturtdien, ar 47 balsīm «par», 47 - «pret» un diviem deputātiem atturoties noraidīja, grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā, kas paredzēja ministriju skaita samazināšanu līdz desmit pēc nākamajām vēlēšanām.

Saeima noraida ministriju skaita samazināšanu pēc vēlēšanām

Foto: Apollo, R.Oliņš

Opozīcijas deputāti Māris Ārbergs (TP) un Oskars Kastēns (LPPLC) rosināja samazināt ministriju skaitu līdz desmit, taču Saeima šos priekšlikumus noraidīja.

Atbilstoši deputātu piedāvājumam bija iecerēts izveidot Attīstības ministriju, apvienojot Ekonomikas ministriju, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju un Satiksmes ministriju, kā arī apvienot Veselības un Labklājības ministriju, izveidojot Sociālo lietu ministriju, bet Vides ministriju apvienot ar Zemkopības ministriju.

Saeima arī atbalstīja likuma pārejas noteikumus, kas paredz, ka līdz brīdim, kad 10.Saeima izsaka uzticību Ministru kabinetam, valdība darbosies pašreizējā sastāvā.

Vienīgais grozījums, kas tika atbalstīts, ir par valdības sēžu slēgto daļu pilnīgu ierakstu, ietverot arī to, kas attiecas uz valsts noslēpuma objektu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv