Saeima noraida TP ierosinājumu likvidēt Valsts kanceleju

Apollo
0 komentāru

Saeima ceturtdien ar balsu vairākumu noraidīja Tautas partijas (TP) ierosinājumu likvidēt Valsts kanceleju. Par grozījumiem valsts pārvaldes iekārtas likumā balsoja 36 deputāti, pret bija 42, bet 15 parlamentārieši balsojumā atturējās.

Saeima noraida TP ierosinājumu likvidēt Valsts kanceleju

Foto: Lita Krone/LETA

Tautas partijas izstrādātie grozījumi paredzēja Valsts kancelejas likvidēšanu ar 1. septembri. Bet no 1. septembra Tieslietu ministrija būtu tā, kas organizatoriski nodrošina Ministru kabineta darbu, kā arī koordinē un pārrauga Ministru kabineta un premjerministra lēmumu izpildi

TP jau ne reizi vien ir norādījusi, ka nepieciešams pārskatīt Valsts kancelejas funkcijas, jo liela daļa no tām dublējas ar Tieslietu ministrijas funkcijām. Arī ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) jau pagājušā gada vasarā ir norādījis, ka Valsts kanceleja vairs nav nepieciešama.

«Dažādi līdz šim publiski izskanējušie fakti parāda premjera nespēju ieviest kārtību Valsts kancelejas darbībā. Tā, piemēram, atsevišķi Valsts kancelejas darbinieku savā pamatdarbā nav bijuši līdz pat trim mēnešiem, jo piepelnījušies citur. Fakts, ka šāda situācija ir iespējama, vēlreiz apliecina, ka Valsts kancelejas administratīvais aparāts ir «uzpūsts»,» iepriekš izteicās partija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv